Bordro Hizmetleri

Firmamız bordrolama outsourcing alanında sizlere en iyi hizmeti sunmak için yola çıkmıştır. Bordro hizmetleri karmaşık ve kritik riskler içeren bir süreçtir. bordro outsourcing hizmetlerimiz ile sizlere minimum işgücü ve maliyetler sunarak süreçlerini yönetiyoruz.

Bordro hizmetleri birbirine entegre birçok süreçten oluşmaktadır. SGK işlemleri, maaş ödemeleri ve hesaplamaları, SGK teşvikleri, İŞKUR süreçlerini sizler için bir arada yöneterek sizlere raporluyoruz.

Bordro hizmetlerinde standartların ötesinde bir hizmet anlayışına sahip şirketimiz sizlere maliyetleriniz hakkında farklı iş modelleri sunmaktadır. Bordro hizmetlerinizi tüm yasal sorumluluğu devralarak outsource eder. Ayrıca tüm çalışanlarınızın ofis ihtiyaçları, araç kiralama, telefon servisleri ve diğer gider kalemlerine ait formların hazırlanarak taleplerin karşılanmasını ve rapora dönüştürülmesinde farklı hizmetler sunmaktadır.

Firmamızın sizlere sunmakta olduğu bordro hizmetleri ile kullandığımız ileri teknoloji ve yazlım programlarımız ile özel rapor şablonları, filtreleme çeşitleri, form dizaynları, kullanıcı tanımları, farklı noktalardan erişim sağlamaktadır.

Bordro servisimiz Bilgi güvenliği ve gizliliği ilkelerine ve sertifikasyonuna sahip uzman ekiplerden oluşmaktadır. Süreçlerimizin her aşamasında gizlilik ilkeleri uygulanır.